TRUFF ROYAL

"Ми не просто підтримуємо і розвиваємо виробництво, але й гармонійно об'єднуємо всі напрацювання та майстерність, щоб створювати дійсно незвичайні кондитерські вироби.

Тим самим результат нашої роботи стає буквальним відображенням ключової місії компаніі - створенні нових інноваційних продуктів, безпечних для здоров'я.

 

293 768

Продано кг вафель у 2022 р.

2 844 547

Продано фігур у 2022 р.

9 886 352

Продано батончиків у 2022 р.

13 396 636

Продано 5 г шоколадок у 2022 р.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

На початку 2000 років український ринок кондитерських виробів був досить мізерний на цікаві пропозиції від національних виробників. У той самий час іноземні бренди впевнено завойовували українську полицю і інтерес покупця. Так було прийнято рішення створити компанію, яка могла б дати споживачеві дійсно цікавий і не менш якісний продукт, конкурентноспроможний до імпортних позицій.

ДОКЛАДНІШЕ
НАШІ ПАРТНЕРИ

ЦІННОСТІ та місія КОМПАНІЇ

Для реалізації поставлених цілей ми залучили не просто технологів і кондитерів, а справжніх віртуозів своєї справи. Для них кондитерський виріб - це ідея, а не рецепт; магія, а не навички. Об'єднання трьох ключових напрямків - вироби з борошна, робота з шоколадом і обробка фруктів - дозволяє нам створювати унікальні продукти з ідеальними смаковими якостями. Ми не просто робимо шоколадні фігури або плитки шоколаду, ми вміємо правильно працювати із сировиною європейського та українського походження. Наші кондитери і технологи постійно вдосконалюються у своїй майстерності, навчаючись на виробництвах Німеччини і Бельгії, а також в інституті кондитерської промисловості в Золінгені. Для нас шоколад - це спадщина майстрів, а попереду ще ціла історія.

Надихаючись європейськими традиціями і рецептурами, ми активно розвиваємо виготовлення виробів із борошна. Ключовим напрямком тут стало виробництво найсмачніших вафель в Україні. Щоб здивувати вимогливого українського покупця, ми постійно черпаємо ідеї в країнах, де вафлі стали культом і символом. Ми переймаємо бельгійські та віденські рецептури, використовуємо німецькі технології, доповнюючи все авторським баченням і адаптуючи під українського споживача. Фрукти - це частина кондитерського світу, яка завжди залишається у тренді. Ми не тільки використовуємо їх у якості начинки, але й перетворюємо у самостійні кондитерські вироби. Для цього ми освоїли технологію кандирування і висушування фруктів, зберігаючи при цьому усі макроі мікроелементи.

Є питання?

Наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.